Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığında yetiştirilmek veya tam zamanlı çalışmak ister misiniz?

Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığında yetiştirilmek veya tam zamanlı çalışmak ister misiniz?

07.06.2022 Sal

"Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığının yetiştirme programıyla veya yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünen öğrencilerimiz ile derslerden arta kalan zamanlarda Yazılım Geliştirme Müdürlüğünde veya Sistem-Alt Yapı ve Güvenlik Müdürlüğünde Uzman ekibimizin mentörlüğünde ile birebir çalışma fırsatı sağlanacaktır.

"Üniversitemiz  Bilgi İşlem Daire Başkanlığının yetiştirme programıyla veya yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünen öğrencilerimiz ile derslerden arta kalan zamanlarda Yazılım Geliştirme Müdürlüğünde veya Sistem-Alt Yapı ve Güvenlik Müdürlüğünde uzman ekibimizin mentörlüğünde ile birebir çalışma fırsatı sağlanacaktır.

1. Yetiştirme Programını başarılı ile tamamlayan adaylarımızın doğrudan işe alımları yapılacaktır. Aynı zamanda adaylarımızın stajlarını da tamamlayabileceklerdir.
2. Yeterli bilgiye sahip olan öğrencilerimiz için derslerinden kalan vakitlerde çalışmak üzere doğrudan işe alımları yapılacaktır.
 
Başvuru Şartları:
- Ön değerlendirme sınavında başarılı olmak,
- Üniversitemizde Bilgisayar  ile ilgili bir bölüme kayıtlı olmak,
- Öğrencilik durumu devam ediyor olmak,
- Aktif olarak Çalışmayan
 
Başvuru yapmak isteyenler öğrencilerimiz için aşağıda belirtilen gün ve saatte Yazılım ve  Sistem-Alt Yapı ve Güvenlik  Ön değerlendirme sınavı yapılacaktır. Sınava katılmak isteyenlerin https://form.gelisim.edu.tr/ik-cv-formu formunu doldurması gerekmektedir.  

Sınav Bilgileri :
Tarih : 9 Haziran 2022,
Saat : 09:00
Blok : G Blok (İGMYO),
Sınıf : 104 Nolu

Başvuru Bilgileri :
Kayıt Adresi : https://form.gelisim.edu.tr/ik-cv-formu