BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ

Bilgisayar Teknolojileri Yıl Sonu Sergisi

28.05.2018 Pzt 11:50

Bu yıl ilki düzenlenen "Bilgisayar Teknolojileri Yıl Sonu Proje Sergisi" 14.05.2018 tarihinde Gelişim Meslek Yüksekokulu bahçesinde gerçekleştirildi.

Bilgisayar Teknolojileri Yıl Sonu Sergisi
Üniversitemiz Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Abdulkadir Gayretli ve Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Prof. Dr. Kürşat Yalçıner'in teşrifleriyle onurlandırdığı, bu yıl ilki düzenlenen Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Yıl Sonu Proje Sergisi Danışman hocaları olan Öğr. Gör. Ferhat Perçin, Öğr. Gör. Cem Turan, Öğr. Gör. İlknur Kaynarca ve Öğr. Gör. İpek Fatma Çevik'in ve bölüm öğrencilerinin katkılarıyla gerçekleştirildi.

Özellikle öğretim görevlilerinin yoğun ilgi gösterdiği sergide en iyi proje seçilebilmek için kıyasıya bir yarış gerçekleştirldi. Kullanılan oylar sonucunda birinciliği TeknoSport projesi kazanarak yılın en iyi proje yöneten ekibi seçildi. Öğrencilerin bir dönem boyunca gerçekleştirdikleri emeklerini sergileme ve pazarlama imkanı buldukları sergide sergi aşamasından önce projesini satan grupların yanı sıra diğer gruplarında etkinlikte projelerini satmaları dikkat çekiciydi.

Bize bu imkanı sağlayan başta Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Abdulkadir Gayretli ve Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Kürşat Yalçıner'e sonsuz teşekkür eder, öğrencilerimize teknoloji yaşantılarında başarılar dileriz.

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Murat Şengöz Sokak No:8 Avcılar/ İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01

E-mail

bilgi@gelisim.edu.tr