İGÜ Meslek Yüksekokulu Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı Karma Fotoğraf Sergisi

İGÜ Meslek Yüksekokulu Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı Karma Fotoğraf Sergisi

07.02.2019 Per 03:26

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu (MYO) Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı İkinci Sınıf Öğrencileri Program Başkanı Sayın Öğr. Gör. Elif TAŞDEMİR'in Yürütücülüğünde İGÜ MYO Fuaye Alanı'nda "Belgesel Fotoğraf" dersi kapsamında çalıştıkları projeleri sergiledi. İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu'nun çeşitli programlarından açılışa katılan akademisyen ve öğrenciler fotoğraf sergisini ilgiyle gezdiler.

İGÜ MYO Karma Fotoğraf Sergisi 2019
Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı İkinci Sınıf Öğrencileri 2018 - 2019 Güz Dönemi etkinliklerinin sonuncusu olarak yoğun kapsamlı bir fotoğraf sergisi gerçekleştirdi. İGÜ Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Öğretim Üyesi Tüzün Tolga İNAN'ın açılışını gerçekleştirdiği Karma Fotoğraf Sergisi'nde, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı ikinci sınıf öğrencilerinin güz dönemi boyunca Sayın Öğr. Gör. Elif TAŞDEMİR'in "Belgesel Fotoğraf" dersi kapsamında danışmanlıklarını yaptığı projeler sunuldu. 
Projelerini hem fotoblok hem dergi formatında konuklara takdim eden Fotoğrafçılık ve Kameramanlık öğrencileri fotoğrafların hikayesini, projelerinin amaçlarını ayrıntılı olarak konuklara açıkladı. 
Öğrencilerin dönem boyunca çalıştıkları fotoğraf projelerinin hazırlık süreçlerinin kamera arkaları fuaye alanında bir monitörden konuklara sunulmasının yanı sıra, fotoğraf ve film kameralarının geçmişten günümüze evrimine tanık olduğumuz analog ve dijital kameralar da ayrı bir stantta yer aldı.  
Sergi açılışını gerçekleştiren İGÜ Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Öğretim Üyesi Sayın Tüzün Tolga İnan, fotoğraf sergisinin çok kapsamlı ve katılımlı oluşundan dolayı Prog. Başkanı Sayın Öğr. Gör. Elif TAŞDEMİR ve Fotoğrafçılık ve Kameramanlık öğrencilerini başarılarından dolayı tebriklerini ifade etti. 
           

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01