İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

2018-2019 Bahar Dönemi

04.02.2019 Pzt 05:42

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı ve İnsan Kaynakları Yönetimi Program Başkanı Öğr. Gör. Hülya Ateşoğlu, 2018-2019 bahar dönemi mesajını yayımladı.

2018-2019 Bahar Dönemi
Her türlü bilginin bir yıldan kısa bir sürede kendini ikiye katladığı bir Dünya’da, sürekli gelişim çabası içinde olmak, günümüz insanın edinmesi gerekli olan özelliklerindendir. Bugünün dünyası dünkünden çok farklı olduğu gibi, yarının dünyasının da bugünkünden çok daha farklı olacağı açıktır. Bunun için de nesnel bir sorgulama için gerekli olan “eleştirel düşünme” ile yenilikçi ve yaratıcı düşünceye yol açan “farklı düşünme” becerilerinin geliştirilmesi ön koşuldur. Araştırmalar bu değişim ve dönüşüm sürecinde; ilişki yönetimi, işbirliği, eleştirel düşünce ve yaratıcılık yetkinliklerine sahip olanların ayakta kalacaklarına işaret etmektedir. Bizlerde programımızda eğitim-öğretim alan öğrencilerimizi değişen ve dönüşen koşullara uygun olarak yetiştirmeyi ve yönlendirmeyi amaçlamaktayız.

Üreten, kendini sürekli geliştiren, öğrenme hevesini muhafaza eden, tüm öğrencilerimize desteğimiz sonsuz. Güz dönemini başarıyla tamamladınız. Bahar döneminin öğrencilerimiz, öğretim elemanlarımız ve tüm idari personelimiz için başarılı geçmesini dilerim.

Saygı ve sevgilerimle,


 
 
 

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Murat Şengöz Sokak No:8 Avcılar/ İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01

E-mail

bilgi@gelisim.edu.tr