İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu

HAKKIMIZDA

2008 yılında 9 programla Avcılar Merkez yerleşkesinde başladığımız öğretim faaliyetlerimize bugün itibari ile 30 programla Avcılar Merkez yerleşkemizde devam etmekteyiz. Gelişime Açık olma felsefesi ile Öğrencilerimize katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Gelişim Meslek Yüksekokulu'nun deneyimli ve güçlü isimlerden oluşan akademik kadrosu, yenilikleri yakından takip eden Sürekli Gelişime Açık genç ve dinamik bir yapıyı da içinde barındırmaktadır. Yurtiçindeki ve yurtdışındaki iyi eğitim kurumlarında eğitim almış öğretim elemanlarımızın yanında, sektörün tanınmış tecrübeli  isimler de eğitim programlarımızda öğrencilerimize gerek bilgileri gerekse tecrübeleri ile katkı sağlamaktadırlar.

Gelişim Meslek Yüksekokulu; yerleşkelerinde öğrencilerine çağdaş eğitim olanaklarından istisnasız ve sürekli yararlanma imkanı sağlamaktadır. Eğitim programlarında yaygın e-öğrenme teknikleri kullanılmaktadır. Sınıflar, interaktif ve etkin ders ortamı için gerekli teknik alt yapıya sahiptir. Öğrencilerimiz, yerleşkelerimizde kullanımına açık bilgisayarlardan diledikleri zaman yararlanabilmektedir.