İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ BEŞ YILDIR OLDUĞU GİBİ 2017’DE DE LÖSEV İLE ELELE

“İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından yapılan araştırmalar her yıl olduğu gibi bu yılda profesyonel araştırma kurumlarına taş çıkartır nitelikte. Sizlere gönülden LÖSEV adına sonsuz teşekkür ederim”

 

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından “Lösev Kampüste” projesi kapsamında gerçekleştirilen “Sevginle Geleceğe Işık Tut” uygulaması hayata geçirildi.Halkla İlişkiler ve Sosyal Sorumluluk Klübü organizasyonu olarak gerçekleştirilen proje İstanbul Gelişim Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı,Yard.Doç.Dr. Emel Tozlu ve öğrencileri; Zehra Tanrıverdi, Gamze Gümüştekin, Selda Güdelek, Gözdenur Gür, Dilan Bayram, Semra Esgün, Ayça Fatma Malçok tarafından Lösemi hastalığı konusunda üniversite öğrencilerinin fakındalık oranlarını bulmak amaçlı yapılan anket 2 haftalık zaman dilimini kapsadı.%52.2’si kadın, %47.8’i erkek olmak üzere 150 üniversite öğrencisi ile gerçekleştirilen anket araştırmasının sonuçlarına göre %61.3’nün Lösemi hastalığı hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunu belirtiyor.

 

Araştırmaya LÖSEV’den tam destek.

Araştırma sonuçlarının sonrası 24 mart 2017 tarihinde gerçekleştirilen Lösemi hastalığına farkındalık seminerine katılım sağlayanİstanbul Gelişim Üniversitesi, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yard.Doç.Dr. Kemal Erkişi tarafından plaket takdim edilen, Lösev Halkla İlişkiler Uzmanı Zeynep Demir “İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından yapılan araştırmalar her yıl olduğu gibi bu yılda profesyonel araştırma kurumlarına taş çıkartır nitelikte. Sizlere gönülden LÖSEV adına sonsuz teşekkür ederim” diyerek memnuniyetini dile getirdi. 

 

 

  Fotograf Galerisi