İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu

ŞEHİTLER EYÜP SULTAN'DA ANILDI

Şehitler Eyüp Sultan'da anıldı 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Günü anısına İstanbul Gelişim Üniversitesi Kültür, Sanat ve Edebiyat Topluluğu, Sosyal Aktiviteler Kulübü ve Aşçılık Bölümü Öğrencileri ile birlikte Eyüp Sultan Camii’nde aşure ikramında bulunuldu. Eyüp Sultan Camii’nde gerçekleştirilen mevlide İstanbul Gelişim Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İzzet Gümüş, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Çanakkale Zaferi ve tüm şehitler için böyle bir etkinlikle bir araya geldiklerini dile getiren İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğrencileri, “Bugünlere gelmemize sebep olan Çanakkale Şehitlerimize her şeyden önce Allah’tan rahmet diliyoruz. Onların sayesinde bu vatan, vatan olmuştur. Bugünlere gelmememize vesile olmuşlardır. Bizler tarihimiz için anlamlı olan bu günü anmak istedik hem mevlidimizi okuttuk hem de halkımıza bu anlamlı günü hatırlatmak adına ikramda bulunduk. İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri olarak bu anlamlı etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İzzet Gümüş’ e, Yrd. Doç. Dr. Hayati Yavuzer’ eÖğr.Gör. AdemYetim’ e, Öğr.Gör. Ufuk SAMAV ‘a ve tüm kulüp arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

 

Bizleri bu anlamlı etkinliğe teşvik edenMütevelli HeyetiBaşkanımız Sn. Abdulkadir Gayretli’ ye,Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Burhan Aykaç’a ve Hocalarımıza teşekkür ediyoruz.

 

Aziz şehitlerimizin ruhları bir kez daha şad olsun…

 

 

  Fotograf Galerisi