İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu

Koçluk Günleri'nde Üniversiteli Gençler Profesyonel İsimlerle Bir araya Geldi

     İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri “Koçluk Günleri” kapsamında, alanında uzman ve profesyonel isimlerle tanıştırıldı.

      Geçtiğimiz günlerde alanında başarılı isimlerin konuk edildiği ilgi çekici bir etkinliğe imza atıldı. Bu doğrultuda İstanbul Gelişim Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi programı işbirliğiyle Meslek Yüksekokulu Konferans salonunda “Koçluk Günleri” adında bir konferans düzenlendi. Koçluk Platformu Derneğinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda, koçluk alanında başarılı deneyim ve tecrübe kazanan isimler davet edildi. Koçluk Platformu Derneği Başkanı Yalçın Arsan, Koçluk Platformu Derneği Genel Sekreteri Dilek Porsuk ve Koçluk Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Elçin Ünlü etkinliğin konuşmacıları olarak öğrencilerle bir araya geldi.

        Koçluk Günleri Koçluk Perspektifi ile Yaşama Bakış etkinliği çerçevesinde; koçluğun; bireylerin farkındalığının arttırılması, vizyonu geliştirmesi, hedeflerin netleştirilmesi, sınırları aşmaya destek olması ve böylece değişim-dönüşümün sağlanmasındaki yeri konuları öğrencilere aktarıldı. Organizasyon boyunca üniversiteli gençler merak ettiklerine yanıt bulma fırsatı yakaladı. Faydalı ve bir o kadar da keyifli geçen etkinlik, İstanbul Gelişim Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi program başkanı Öğ.Gör Hülya Ateşoğlu ve öğrencileri tarafından yapıldı.

   Titizlikle hazırlanan organizasyondan memnuniyetlerini belirten katılımcılara, etkinlik sonunda teşekkür edilerek plaketleri takdim edildi.

  Fotograf Galerisi